WYNAJEM BOKSÓW

Wynajem boksów magazynowych
Red Box: rozwiązuje problemy braku miejsca:

W domu, w firmie, w biurze, w sklepie… gromadzi się coraz więcej przedmiotów i mienia. Czasem – ponieważ przewiduje się, że kiedyś znowu będą potrzebne, kiedy indziej – ponieważ nie można się ich pozbyć, a w jeszcze innym przypadku – ponieważ stanowią część działalności firmy. Jednak mieszkania i firmy mają ograniczoną przestrzeń. I dlatego, najlepszym rozwiązaniem jest wynajem boksów magazynowych Red Box.

Dopasujemy się do Twoich potrzeb. Posiadamy boksy magazynowe zaczynając od bardzo małej powierzchni, a gdy konieczne jest przechowywanie przedmiotów o dużej objętości lub w dużej ilości, również możesz na nas liczyć!

Wszystkie boksy wyposażone są w urządzenia bezpieczeństwa oraz zapewniają doskonałe warunki przechowywania, tak aby przedmioty w pełni zachowały swoje parametry, zabezpieczone przed zanieczyszczeniem, kurzem oraz wilgocią.

 

Wynajem boksów magazynowych:
najlepsze ceny

Wynajem boksu magazynowego jest dużo tańszy niż wiele osób sądzi. Nasza oferta obejmuje wiele różnych rozmiarów schowków i dlatego z łatwością wybierzesz ten, którego rzeczywiście się potrzebujesz. W ten sposób zapłacisz tylko za faktycznie wykorzystywaną przestrzeń. A to zawsze pozwala ograniczyć koszty.

Dodatkowo należy pamiętać, że cena obejmuje wszystkie elementy kosztowe: koszty energii elektrycznej, ochrony, sprzątania itd. I dlatego wynajem boksów magazynowych zawsze będzie dużo tańszy od wynajmu całego lokalu lub magazynu, którego czasem tylko część będzie wykorzystywana.
Aby przekonać się o zaletach naszych boksów magazynowych, najlepiej zobaczyć je na własne oczy. Znajdujemy się tuż przy najbardziej przejezdnej ulicy w Katowicach – Aleji Roździeńskiego.  W razie jakichkolwiek wątpliwości, z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji i przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Dodatkowo za długoterminowy wynajem przygotowaliśmy niezwykle interesujące oferty i rabaty.

Zasięgnij informacji, skontaktuj się z nami, a odkryjesz, że możesz zapewnić sobie dodatkową przestrzeń magazynową z pełną gwarancją w najlepszej cenie. Red Box dostosowuje się do Twoich potrzeb i do Twoich możliwości finansowych, abyś nie musiał rezygnować z korzyści wynikających z wynajmu boksu magazynowego.

 

    © RED BOX - Self storage Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2021 | Projekt & Realizacja Strony internetowe Katowice