FAQ

Co mogę przechowywać
w boksie magazynowym?

Zapotrzebowanie na wynajem boksów magazynowych stale wzrasta; odnotowuje się coraz większy popyt na usługi firm typu self-storage, gdyż wiele osób prywatnych i firm potrzebuje dodatkowych przestrzeni magazynowych, aby odciążyć niewielkie mieszkania i lokale użytkowe. Boksy magazynowe mogą być bardzo przydatne do przechowywania rzeczy, które nie są używane na co dzień.

Również małe firmy wykorzystują boksy magazynowe jako siedziby, małe lokale użytkowe lub magazyny. Zwłaszcza jest to doskonałe rozwiązanie dla mikroprzedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą online, które w ten sposób uzyskują powierzchnię magazynową dla zapasów sprzedawanych towarów.

 

Jak
wynająć box?

Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie:

 

Od czego
zacząć?

Chcesz zwolnić miejsce w Twoim domu lub w Twoim biurze i nie wiesz, czego się pozbyć?
Oto pytania, jakie należy sobie postawić w chwili dokonywania wyboru przedmiotów, które będziemy przechowywać w naszym boksie magazynowym: Jakich rzeczy możemy potrzebować, chociaż nie w najbliższym czasie? Jakie przedmioty wymagają specjalnego zabezpieczenia? Co należy zarchiwizować z zapewnieniem możliwości okresowego dostępu, a jednocześnie w bezpiecznym miejscu, pozostawiając wolną przestrzeń dla rzeczy do codziennego użytku?

 

Co mieści się
w boksie magazynowym?

Najpierw powinniśmy przyjrzeć się temu, co posiadamy i ocenić przydatność poszczególnych przedmiotów. Jeśli posiadamy coś, czego nie używaliśmy przez długi okres czasu, lub o posiadaniu czego już nawet nie pamiętaliśmy, lepiej się przechować to u nas.Gdy już będzie jasne, co zamierzamy zachować, powinniśmy oddzielić przedmioty, które chcemy oddać do przechowywania w krótkiej lub dłuższej perspektywie czasu, tak aby mieć lepszy dostęp do tych pierwszych. Powinniśmy także określić, ile miejsca potrzebujemy dla każdej rzeczy. W ten sposób, przedmioty, do których chcemy mieć częstszy dostęp, powinny znaleźć bliżej wejścia oraz w dobrze oświetlonym miejscu.

Powinniśmy uwzględnić, czy kurz lub wilgoć mogą mieć wpływ na przechowywane mienie oraz wybrać odpowiednią formę składowania: pudełka kartonowe, plastikowe, pojemniki, szafy itd. Ułożenie pudełek jedno na drugim to doskonały pomysł, aby zaoszczędzić miejsce. Również doskonałym rozwiązaniem jest umieszczenie haków i regałów, aby maksymalnie wykorzystać powierzchnię ścian.Zaleca się, aby określić lokalizację poszczególnych przedmiotów w naszym boksie magazynowym. W tym celu można je oznakować za pomocą etykiet na pudełkach lub za pomocą notatek z opisem, co i gdzie się znajduje. Dzięki temu będziemy mogli wszystko szybko znaleźć. Ważne jest, aby pozostawić swobodne przejście, w celu ułatwienia dostępu do wszystkich naszych rzeczy.

 

Niestandardowe
boksy magazynowe

Jeśli poszukujesz oferty niestandardowej lub potrzebujesz boksu magazynowego o określonych charakterystykach, albo po prostu pragniesz skorzystać z porady specjalistów, zapraszamy do kontaktu z nami. Przeanalizujemy Twoją sytuację, aby znaleźć dla Ciebie boks magazynowy, którego potrzebujesz. Znajdź swoje miejsce do przechowywania Twoich rzeczy w Red Box, wypełniając formularz zapytania, wysyłając do nas e-mail, kontaktując się telefonicznie lub odwiedzając nas w naszych biurach. Chętnie doradzimy Ci, umożliwiając znalezienie tego, czego szukasz.

 

Czego nie powinniśmy
przechowywać?

W każdej firmie zajmującej się wynajmem boksów magazynowych obowiązują odrębne przepisy, które wskazują w sposób szczegółowy, czego nie zaleca się przechowywać w boksie magazynowym. Przepisy te mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno firmie, jak i użytkownikom.
 Oto materiały, które ogólnie rzecz biorąc są niedozwolone:

 

Dlaczego akurat
REDBOX?

Po pierwsze, ze względu na wygodę. Oferujemy boksy magazynowe bardzo blisko Twojego domu lub firmy, co umożliwi Ci szybki dojazd, bez marnowania czasu, gdy będziesz potrzebował jakiejkolwiek rzeczy przechowywanej w swoim boksie.Oprócz tego nasze centrum przechowywania oferuje boksy magazynowe o bardzo różnych wymiarach, aby zaspokoić wszelkie potrzeby użytkowników. Mamy zatem małe boksy magazynowe, idealne do przechowywania nie mieszczących się w domu rzeczy, których używa się tylko w pewnych okresach w ciągu roku, na przykład: rowery czy akcesoria plażowe lub górskie. Jednak mamy również boksy o dużej pojemności dla firm, które potrzebują, na przykład, zwolnić przestrzeń w swoich archiwach lub przechować wyposażenie na czas remontu.

Nasz magazyn self-storage w Katowicach oferuje tę dodatkową potrzebną przestrzeń, a ponadto zapewnia wszelkie dostępne środki bezpieczeństwa. Ponieważ zobowiązujemy się do ochrony Twojego mienia w taki sposób, jak troszczymy się o nasze własne.Przechowywanie za dobrą cenęMoże się wydawać, że cena wynajmu boksów magazynowych jest wysoka, lecz w rzeczywistości tak nie jest. Należy pamiętać, że płaci się za wynajęte metry kwadratowe powierzchni. Jeśli potrzebna jest mała przestrzeń i wynajmuje się malutki boks, wówczas cena jest naprawdę przystępna.

W przypadku firm, które potrzebują wynająć większą powierzchnię magazynową, wynajem boksu magazynowego pozwala uniknąć wynajmu lokalu oraz ponoszenia związanych z tym kosztów. W ten sposób, Redbox w Katowicach staje się najlepszym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać dodatkową powierzchnię użytkową w domu lub w firmie. Nie wahaj się zasięgnąć informacji, aby przekonać się, że to rozwiązanie ma same zalety.

 

    © RED BOX - Self storage Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2021 | Projekt & Realizacja Strony internetowe Katowice