BRAK MIESJCA W POKOJU, SALONIE LUB KUCHNI?

W nowym budownictwie coraz częściej można spotkać mieszkania, które nie posiadają komórki lokatorskiej. Właściciele przechowują wszystkie rzeczy w domu i po kilku miesiącach sporo pomieszczeń staje się zagraconych. 

Nie masz gdzie postawić roweru, aby nie przeszkadzał domownikom? Może masz kilkanaście pudełek po różnych sprzętach RTV i AGD, których nie chcesz wyrzucać? Jeśli nie masz odpowiedniej przestrzeni do przechowywania rzeczy, to warto skorzystać z boksów magazynowych w Katowicach. Możesz samodzielnie wybrać powierzchnię, która spełni Twoje oczekiwania! W takim boxie Twój rower będzie bezpieczny podczas zimy, karton dokumentów nie będzie zabierał miejsca ważniejszym rzeczom, a opony letnie lub zimowe możesz zostawić, aby zmienić je w kolejnym sezonie. 

Zadbaj o odpowiednią segregację rzeczy!

Najlepszym rozwiązaniem byłoby pozbycie się niepotrzebnych rzeczy z naszego domu, aby nie brakowało nam powierzchni użytkowej, ale nie zawsze da się to zrobić. Przede wszystkim, trzeba zrobić odpowiednią segregację rzeczy, dzięki którym możemy bez większego problemu wynosić rzeczy sezonowe. 

Jak zatem zrobić odpowiednią selekcję rzeczy sezonowych?

Oczywiście najłatwiej byłoby wyrzucić porzucone przedmioty po podłodze, w szafach, kartonach i na półkach, ale to tylko pozorne rozwiązanie problemu. Bo przecież nie wyrzucisz łyżew, czy ozdób świątecznych – to przedmioty, które potrzebne są już teraz!

Wszystkie przedmioty, które używasz na co dzień muszą pozostać w domu. Dlatego, postaraj się tak poukładać rzeczy w szafkach, komodach i szufladach, aby mieć dostęp do najważniejszych z nich. Dobrym rozwiązaniem jest kupowanie funkcjonalnych, a zarazem gospodarczych mebli np. łóżka ze skrzynią, sofy z pojemnikiem lub składanego stolika z szufladami. 

Kolejna grupa produktów, to te których nie potrzebujesz na co dzień, ale dobrze mieć do nich dostęp. Mogą być to na przykład różnego rodzaju ubrania, obuwie, narzędzia, wrotki, rolki czy rower. 

Ostatnim krokiem jest wybranie rzeczy, których używasz tylko w zimie lub latem. Są to między innymi opony zimowe lub letnie, ozdoby świąteczne, ubrania na wiosnę czy lato lub choinka, którą przyozdabiamy raz w roku. Ostatecznie, nie pozostanie Ci nic innego, jak tylko cieszyć się odzyskaną przestrzenią bez konieczności uprzedniego wyrzucenia żadnego przedmiotu!

Szeroki wybór powierzchni boksów

Firma RedBox self-storage oferuje bogaty wybór boksów magazynowych w Katowicach. W ofercie znaleźć można małe boksy, które mają powierzchnię od 2 do 5 m², średnie magazyny o wymiarach 6-9 m² oraz największe pomieszczenia, których rozmiar wynosi 10-15 m². Jest to świetna alternatywa dla osób, które nie mają gdzie przechowywać różnych rzeczy w swoim mieszkaniu, domu lub piwnicy. Każdy klient może wybrać powierzchnię boksu, która go interesuje i szybko zarezerwować.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?

    DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

    (+48) 696 460 160

    © RED BOX - Self storage Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2021 | Projekt & Realizacja Strony internetowe Katowice | Mapa strony